Baner pierwszy przedstawiający bibliotekę Baner drugi przedstawiający bibliotekę Baner trzeci przedstawiający bibliotekę Baner czwarty przedstawiający bibliotekę Baner piąty przedstawiający bibliotekę

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W CZOSNOWIE

Logo biblioteki elektronicznej Polona Logo Biuletynu Informacji Publicznej z odnośnikiem do niego Logo Mazowieckiego Systemu Informacji Bibliotecznej wraz z odnośnikiem do niego

NAJCHĘTNIEJ WYPOŻYCZANE

Najchętniej wypożyczane książki w lipcu i w sierpniu 2017 r.:

Sz. Twardoch „Król”

S. Nordqvist „Mama Mu nabija sobie guza”

K. Mirek „Podarunek”

J. Kinney „Dziennik cwaniaczka. Ryzyk-fizyk”

B. Pawlikowska „Blondynka w Japonii”

P. Buwalda „Bonita Avenue”

G. Musso „Central Park”

B. Rybałtowska „Co to za czasy”

A. Grzegorzewski „Czas tęsknoty”

A. Kołakowska „Kolejny rozdział”

 

 

Zmień rozmiar czcionki: A-- A A++

Informujemy, iż, z powodów nadzwyczajnych, chorób, ferii oraz zwiększenia ilości prac sprawozdawczo-biurowych, biblioteka w Czosnowie, w piątek 12 stycznia, będzie czynna od 9.00 do 17.00,
a filia w Kazuniu Polskim – nieczynna.

Natomiast filię w Brzozówce od 12 do 26 stycznia jesteśmy zmuszeni zamknąć. Za utrudnienia przepraszamy i obiecujemy poprawę.  Zapraszamy do biblioteki w Czosnowie na różne zajęcia, internet i po książki oczywiście. 


Logo Biblioteki Narodowej wraz z odnośnikiem prowadzącym do jej witryny. Logo Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wraz z odnośnikiem prowadzącym do witryny.

POLECANE KSIĄŻKI

 

Norman Davies „Na krańce świata : podróż historyka przez historię”

Najciekawsza podróż to podróż przez historię. Azerbejdżan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuala Lumpur, Singapur, Mauritius, Tasmania, Nowa Zelandia, Teksas, Nowy Jork, Madera i Frankfurt. Co łączy te wszystkie miejsca?
Oczywiście podróż. I to nie byle jaka, ale dookoła świata. Nie byle jaki jest też podróżnik – wybitny historyk i pisarz Norman Davies.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

27. kwietnia o 10.00 biblioteka w Czosnowie zaprasza dzieci do remizy OSP w Łomnej na spotkanie autorskie z Hanną Niewiadomską.

 

 

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W CZOSNOWIE © 2016