R. Kosin Aleja Siódmego Anioła”

E. Świętek „Cień burzowych chmur”

A. Przybyłek „Małżeństwo z odzysku”

A. Marciniuk „Góra Wschodnia”

R Börjlind „Śpijcie kotki”

I. Gołębiewska „Tajemnice starego domu”

K. Michalak „Gwiazdka z nieba”

A. Olejnik „Ławeczka pod bzem”

M. Radomska „Maraton szczęścia”

K. Wilczyńska „Performens”

T. M. Rudzka „Świtezianki”

B. A. Paris „Za zamkniętymi drzwiami”

06 października 2017

ZAGŁOSUJ NA NASZĄ BIBLIOTEKĘ W AKCJI „WSPÓLNE CZYTANIE” ZORGANIZOWANEJ PRZEZ KINDER MLECZNA KANAPKA!!!

DZIĘKI AKCJI PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE –

rozdanych zostanie w całej Polsce 50 000 książek, które dzieci będą mogły czytać razem ze swoimi bliskimi.
Jeśli zdobędziemy najwięcej głosów – to Biblioteka w Czosnowie otrzyma zestaw wspaniałych lektur.

20 zwycięskich bibliotek dostanie po 250 książek, 100 następnych – po 50 książek.
Głosowanie trwa do 31 października! Nie czekaj, głosuj!

UWAGA! GŁOSOWAĆ MOŻNA CODZIENNIE!!!

Łukasz Wierzbicki

„Afryka Kazika”

Histoia napisana na podstawie reportaży Kazimierza Nowaka, który w latach trzydziestych XX wieku przemierzył Afrykę na rowerze. Barwne spotkania z mieszkańcami Afryki, mrożące krew w żyłach, a niekiedy zabawne przygody, które zdarzyły się naprawdę, pozwolą poznać młodemu czytelnikowi tego niezwykłego podróżnika.

16 września 2018 r,  – zapraszamy na uroczystość związana z odsłonięciem i poświęceniem tablicy pamiątkowej na kapliczce w Czosnowie, wzniesionej w hołdzie tym, którzy nie wrócili z wojny 1939-1945.