Najchętniej wypożyczane książki w lipcu i w sierpniu 2017 r.:

Sz. Twardoch „Król”

S. Nordqvist „Mama Mu nabija sobie guza”

K. Mirek „Podarunek”

J. Kinney „Dziennik cwaniaczka. Ryzyk-fizyk”

B. Pawlikowska „Blondynka w Japonii”

P. Buwalda „Bonita Avenue”

G. Musso „Central Park”

B. Rybałtowska „Co to za czasy”

A. Grzegorzewski „Czas tęsknoty”

A. Kołakowska „Kolejny rozdział”

06 października 2017

ZAGŁOSUJ NA NASZĄ BIBLIOTEKĘ W AKCJI „WSPÓLNE CZYTANIE” ZORGANIZOWANEJ PRZEZ KINDER MLECZNA KANAPKA!!!

DZIĘKI AKCJI PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE –

rozdanych zostanie w całej Polsce 50 000 książek, które dzieci będą mogły czytać razem ze swoimi bliskimi.
Jeśli zdobędziemy najwięcej głosów – to Biblioteka w Czosnowie otrzyma zestaw wspaniałych lektur.

20 zwycięskich bibliotek dostanie po 250 książek, 100 następnych – po 50 książek.
Głosowanie trwa do 31 października! Nie czekaj, głosuj!

UWAGA! GŁOSOWAĆ MOŻNA CODZIENNIE!!!

Piotr Zychowicz „Skazy na pancerzach”

Piotr Zychowicz nie ma wątpliwości – Żołnierze Wyklęci walczyli z niebywałą odwagą o słuszną sprawę. Nie oznacza to jednak, że należy ukrywać przed opinią publiczną niewygodne fakty, które ich dotyczą. Historia bowiem nigdy nie jest czarno-biała…

21. czerwca – „Wesele wczoraj i dziś” – impreza taneczna realizowana przez Stowarzyszenie MOC w ramach projektu „Muzyka wczoraj i dziś” wspólnie z Biblioteką. OSP w Czosnowie, g.19.00.