Najchętniej wypożyczane książki w lipcu i w sierpniu 2017 r.:

Sz. Twardoch „Król”

S. Nordqvist „Mama Mu nabija sobie guza”

K. Mirek „Podarunek”

J. Kinney „Dziennik cwaniaczka. Ryzyk-fizyk”

B. Pawlikowska „Blondynka w Japonii”

P. Buwalda „Bonita Avenue”

G. Musso „Central Park”

B. Rybałtowska „Co to za czasy”

A. Grzegorzewski „Czas tęsknoty”

A. Kołakowska „Kolejny rozdział”

01 września 2017

10 września - Dni Czosnowa 2017 z biblioteką   15.00-19.00 Kiermasz starej książki (książka w zamian za datek na odbudowę  Pomnika Niepodległości w Czosnowie „ORZEŁ”) , Wystawa prac nadesłanych na  Konkurs Fotograficzny „Mój Przyjaciel Zwierz”  15.30-19.00 Malowanie twarzy, Kolorowe warkoczyki, Bransoletki z koralików dla dziewczynek , Drewniane modele pojazdów dla chłopców  16.30-17.00 Zabawa z bańkami mydlanymi - ZAPRASZAMY!

Piotr Zychowicz „Skazy na pancerzach”

Piotr Zychowicz nie ma wątpliwości – Żołnierze Wyklęci walczyli z niebywałą odwagą o słuszną sprawę. Nie oznacza to jednak, że należy ukrywać przed opinią publiczną niewygodne fakty, które ich dotyczą. Historia bowiem nigdy nie jest czarno-biała…

21. czerwca – „Wesele wczoraj i dziś” – impreza taneczna realizowana przez Stowarzyszenie MOC w ramach projektu „Muzyka wczoraj i dziś” wspólnie z Biblioteką. OSP w Czosnowie, g.19.00.