Baner pierwszy przedstawiający bibliotekę Baner drugi przedstawiający bibliotekę Baner trzeci przedstawiający bibliotekę Baner czwarty przedstawiający bibliotekę Baner piąty przedstawiający bibliotekę

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W CZOSNOWIE

Logo biblioteki elektronicznej Polona Logo Biuletynu Informacji Publicznej z odnośnikiem do niego Logo Mazowieckiego Systemu Informacji Bibliotecznej wraz z odnośnikiem do niego

NAJCHĘTNIEJ WYPOŻYCZANE

Najchętniej wypożyczane książki:

R. Kosin Aleja Siódmego Anioła”

E. Świętek „Cień burzowych chmur”

A. Przybyłek „Małżeństwo z odzysku”

A. Marciniuk „Góra Wschodnia”

R Börjlind „Śpijcie kotki”

I. Gołębiewska „Tajemnice starego domu”

K. Michalak „Gwiazdka z nieba”

A. Olejnik „Ławeczka pod bzem”

M. Radomska „Maraton szczęścia”

K. Wilczyńska „Performens”

T. M. Rudzka „Świtezianki”

B. A. Paris „Za zamkniętymi drzwiami”

 

 

Zmień rozmiar czcionki: A-- A A++

01 września 2017

10 września - Dni Czosnowa 2017 z biblioteką   15.00-19.00 Kiermasz starej książki (książka w zamian za datek na odbudowę  Pomnika Niepodległości w Czosnowie „ORZEŁ”) , Wystawa prac nadesłanych na  Konkurs Fotograficzny „Mój Przyjaciel Zwierz”  15.30-19.00 Malowanie twarzy, Kolorowe warkoczyki, Bransoletki z koralików dla dziewczynek , Drewniane modele pojazdów dla chłopców  16.30-17.00 Zabawa z bańkami mydlanymi - ZAPRASZAMY!


Logo Biblioteki Narodowej wraz z odnośnikiem prowadzącym do jej witryny. Logo Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wraz z odnośnikiem prowadzącym do witryny.

POLECANE KSIĄŻKI

 

Łukasz Wierzbicki

„Afryka Kazika”

Histoia napisana na podstawie reportaży Kazimierza Nowaka, który w latach trzydziestych XX wieku przemierzył Afrykę na rowerze. Barwne spotkania z mieszkańcami Afryki, mrożące krew w żyłach, a niekiedy zabawne przygody, które zdarzyły się naprawdę, pozwolą poznać młodemu czytelnikowi tego niezwykłego podróżnika.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

16 września 2018 r,  – zapraszamy na uroczystość związana z odsłonięciem i poświęceniem tablicy pamiątkowej na kapliczce w Czosnowie, wzniesionej w hołdzie tym, którzy nie wrócili z wojny 1939-1945.

 

 

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W CZOSNOWIE © 2016