Wrzutnia na książki czeka na pierwsze zrzuty ;)

Wrzutnia na książki dziś została zamontowana przed głównym wejściem do budynku Urzędu Gminy. Urządzenie to zakupiliśmy w ramach projektu „Z kulturą do ludzi”, którego realizacja obejmie również seanse kina plenerowego oraz imprezę dla dzieci. Trezor znacznie ułatwi czytelnikom zwrot książek, gdyż będą mogli tego dokonać w dowolnym czasie, o każdej porze, w dni wolne od pracy czy święta. Zwrócone pozycje będą wyjmowane z wrzutni każdego dnia rano, od poniedziałku do piątku. Następnie książki zostaną zdjęte z kont czytelników i wrócą na półki. Trezor już działa! Zapraszamy do korzystania!
„Z kultura do ludzi” to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie
na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020. Dzięki Stowarzyszenie „Między Wisłą a Kampinosem”

Zmień rozmiar czcionki
Wersja kontrastowa