A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy przeżyli”

S. Lark „Nadzieja na końcu świata”

A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy walczyli”

W. Sawicka „Czas próby”

A. Zakrzewska „Pocztówki z Amsterdamu:…Kiedy wspomnienia są kluczem do przyszłości”

J. Adler-Olsen „Wybawienie”

A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy wierzyli”

L. Child „Czas przeszły”

A. Maleszka „Czas robotów”

I. Komendołowicz „Ginekolodzy : tajemnice gabinetów”

18 czerwca 2019

Gminna Biblioteka Publiczna w Czosnowie zaprasza na koncert-zabawę ludową z poczęstunkiem - KAPELA NIWIŃSKICH, 23 czerwca 2019, godz. 14.00, Krogulec, sala obok remizy OSP, WSTĘP WOLNY , Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu "EtnoPolska 2019"

Już wkrótce zamieścimy informacje co będzie się działo w naszej bibliotece od września.