A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy przeżyli”

S. Lark „Nadzieja na końcu świata”

A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy walczyli”

W. Sawicka „Czas próby”

A. Zakrzewska „Pocztówki z Amsterdamu:…Kiedy wspomnienia są kluczem do przyszłości”

J. Adler-Olsen „Wybawienie”

A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy wierzyli”

L. Child „Czas przeszły”

A. Maleszka „Czas robotów”

I. Komendołowicz „Ginekolodzy : tajemnice gabinetów”

28 maja 2019

Biblioteka w Czosnowie zaprasza na występ dzieci i młodzieży pod kierunkiem Katarzyny Koseskiej, LETNIE TRELE I ŚWIERGOTY, 17 czerwca 2019, godz. 18.00.Biblioteka w Czosnowie zaprasza na występ uczniów i absolwentów szkoły podstawowej w  Cząstkowie Maz.. pod kierunkiem Dariusza Wasilko, THE BEST OF LAST FIVE YEARS, 12 czerwca 2019, godz. 18.00

23 czerwca – Kapela Niwińskich w Krogulcu

25, 26 czerwca –
Warsztaty ceramiczne

28 czerwca – Warszawski Zespół Pieśni i Tańca GAIK w Kazuniu Pol.