A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy przeżyli”

S. Lark „Nadzieja na końcu świata”

A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy walczyli”

W. Sawicka „Czas próby”

A. Zakrzewska „Pocztówki z Amsterdamu:…Kiedy wspomnienia są kluczem do przyszłości”

J. Adler-Olsen „Wybawienie”

A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy wierzyli”

L. Child „Czas przeszły”

A. Maleszka „Czas robotów”

I. Komendołowicz „Ginekolodzy : tajemnice gabinetów”

27 maja 2019

Biblioteka zaprasza  dzieci do filii w Brzozówce! Zabawy w bibliotece, 31. maja 2019, 16.00-18.00; warsztaty decoupaqe, gry planszowe, zgadywanki i konkursy, słodki poczęstunek.

23 czerwca – Kapela Niwińskich w Krogulcu

25, 26 czerwca –
Warsztaty ceramiczne

28 czerwca – Warszawski Zespół Pieśni i Tańca GAIK w Kazuniu Pol.