A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy przeżyli”

S. Lark „Nadzieja na końcu świata”

A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy walczyli”

W. Sawicka „Czas próby”

A. Zakrzewska „Pocztówki z Amsterdamu:…Kiedy wspomnienia są kluczem do przyszłości”

J. Adler-Olsen „Wybawienie”

A. Grabowska-Grzyb „Ci, którzy wierzyli”

L. Child „Czas przeszły”

A. Maleszka „Czas robotów”

I. Komendołowicz „Ginekolodzy : tajemnice gabinetów”

W ostatnim czasie Biblioteka w Czosnowie została zgłoszona do trzech projektów realizowanych przez Stowarzyszenie „Między Wisłą a Kampinosem”. Miło nam poinformować, że nasz placówka została zakwalifikowana do:
1. Projektu „Promocja produktów i usług lokalnych Misja Kampinos”, w ramach którego będzie nakręcony film promujący obszar działania LGD.
2. Współtworzenia planszowej gry strategicznej „Misja Kampinos” pn. „Planszowa gra strategiczna „Misja Kampinos”. Gra pozwoli poznać walory regionu oraz będzie pełnić rolę edukacyjną.
3. Projektu „Grywalizacja jako aplikacja z elementami gry – promocja walorów przyrodniczych, kulturowych i turystycznych na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego”. Zostanie wykorzystana mechanika znana np. z gier komputerowych,
do zmiany zachowań ludzi w sytuacjach niebędących grami, w celu zwiększenia zaangażowania ludzi. Technika bazuje na przyjemności, jaka płynie z pokonywania
kolejnych osiągalnych wyzwań, rywalizacji, współpracy itp.

Już wkrótce zamieścimy informacje co będzie się działo w naszej bibliotece od września.