11 marca 2019

„Syzyfowa praca? Czyli w jaki sposób uczynić głaz lżejszym a nawet przyjaźniejszym?” to temat pierwszego warsztatu przeprowadzonego dla dorosłych w ramach projektu „Piwnica pełna kultury”. Projekt ten współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.
W spotkaniu wzięła udział grupa niezwykłych osób, pozytywnie nastawionych do życia i ludzi, otwartych na świat. Dzięki genialnej Pani trener twórczości, Monika Just – trener twórczego myślenia Just4Creativity, uczestnicy, w ciągu intensywnych 4 godzin zajęć poznali sposoby wyjścia poza pewne schematy i nauczyli się wykorzystywać swoje atuty.

Warsztat ukazał potęgę ludzkiej świadomości i podsunął nam sposoby wyjść poza przyjęte ramy myślenia i działania. Dzięki zastosowaniu wybranych technik p. Monika pokazała możliwości wyzwalania energii własnej oraz wzmacniania samego siebie w procesie zmiany.
Działania podjęte podczas spotkania, z pewnością pomogą odnaleźć drogi zmotywowania się. Skupiając się na konkretnych działaniach, można wykonywać systematyczne kroki do przodu. Teraz już wiemy, że nie tylko możemy, ale powinniśmy być bardziej pomysłowi, aktywni i konsekwentni, dynamiczni umysłowo i emocjonalnie. Wiele zależy od nas, od naszej determinacji i samozaparcia.

17. maja, o 16.30 i 17.30 zapraszamy na warsztaty czekoladowe.

21. maja, o 9.00 i 10.30 – Teatr pod Orzełkiem.