Wielu z nas rzadko czuje się wewnętrznie zmotywowanym, trudno jest nam skupić się na konkretnych działaniach i wykonywać systematyczne kroki do przodu. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym z pewnych zadań wycofujemy się już „na starcie”, a do innych musimy się nieustannie zmuszać. Tak być nie musi! Możemy być pomysłowi, aktywni i konsekwentni, dynamiczni umysłowo i emocjonalnie. Wszystko zależy od nas samych.

Proponowany warsztat ukazuje potęgę ludzkiej świadomości, pomaga wyjść poza przyjęte schematy myślenia i działania, przekształca zastane możliwości w niespodziewane efekty. Dzięki zastosowaniu wybranych technik heurystycznych ukazuje możliwości wyzwalania energii własnej oraz wzmacnia samego siebie w procesie zmiany.

17. maja, o 16.30 i 17.30 zapraszamy na warsztaty czekoladowe.

21. maja, o 9.00 i 10.30 – Teatr pod Orzełkiem.